Preloader


  Team Member

  Ukończył Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.

  Od 1998 r. zdobywał doświadczenie zawodowe podczas pracy w firmie wykonawczej a następnie w biurach projektowych w Polsce i zagranicą. Był odpowiedzialny za przygotowanie projektów, ich koordynację i realizację.

  W 2002 r. otrzymał uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.

  W 2003 r. otrzymał uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.

  W 2004 r. założył pracownię projektową ESOX PROJEKT Sp. z o.o. świadczącą kompleksowe jak również dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta usługi projektowo - consultingowe w zakresie prac elewacyjnych, w której pełni nieprzerwanie funkcję prezesa zarządu.

  W 2013 r. recenzent poradnika wydanego przez ITB pt. "Elementy konstrukcyjne ze szkła budowlanego" autorstwa A. Piekarczuka.

  W trakcie swojej kariery zawodowej brał udział lub kierował zespołem przy realizacji elewacji w wielu prestiżowych obiektach np. "Stary Browar" Poznań, modernizacja "Katowickiego Spodka", "Stacja metra Bajkonur" Ałmaty oraz przy licznych obiektach biurowych w kraju i zagranicą w tym z "zielonymi obiektami" z certyfikacją LEED oraz BREEAM również na najwyższym poziomie.

  W chwili obecnej nieustannie czuwa nad innowacyjnością elewacyjnych rozwiązań technologicznych, które mają na celu sprostać nie tylko obowiązującym normom, wizjom architektów, ale również dbać o budżet inwestorów.